Terminy gazet z Programem PIT

Posted by on lut 15, 2013 in Program do PIT | 0 comments

Drogi Podatniku Program PITy 2013/2014 jest dostępny zarówno w Internecie, jak i w punktach prasowych za pośrednictwem gazet. Dowiedz się, kiedy go możesz zdobyć.

Rozliczenie podatku dzięki Rzeczpospolitej

Dodatkową okazją do tego, aby zdobyć Program PIT 2013/2014 będzie wydanie Rzeczpospolitej na dzień 25 lutego. Płyta zostanie dołączona do Rzeczpospolitej w Trójmieście, Katowicach, Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Poznaniu i w Krakowie.

Nowa kampania społeczna przeciwko nowotworom

Program PITy 2013/2014 wspiera działalność charytatywną kierowaną przez Fundację Rosa, która od lat pomaga najmłodszym, a tym razem pragnie szerzyć profilaktykę w leczeniu nowotworów. Program PIT 2013 Gazeta Prawna ułatwia przyłączenie się do akcji.

Dodatek do Gazety Wyborczej

Za pierwszym razem program PIT 2013/2014 dotarł do polskich podatników 4 lutego za pośrednictwem Gazety Wyborczej. Płyta z programem została dołączona do dodatku „Gazeta Prawna” i rozpowszechniona w kioskach oraz salonikach prasowych w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu.

Program dołączany do wydawnictw Polska Press

Jeśli ktoś nie zdążył pozyskać płyty z Gazetą Prawną, ma dużą szansę dostać płytę z Program PIT 2013/2014 dnia 22 lutego. Wtedy płyta będzie dodatkiem do następujących  serii wydawniczych Polska Press:
  • Dziennik Zachodni (Katowice),
  • Dziennik Bałtycki (Trójmiasto),
  • Głos Wielkopolski (Poznań),
  • Gazeta Wrocławska.
Każdy z nas nie powinien pozostawać obojętny wobec profilaktyki nowotworowej, dlatego nie przegap okazji i zaopatrz się w którąś z wymienionych gazet, a następnie sfinalizuj rozliczenie podatkowe korzystając z programu do PITów. Warto przy okazji wesprzeć innych.ulga prorodzinna formularze pit pit 36 pit36 ulgi rozliczenie roczne Ciekawostki podatkowe ulga za internet rozliczenie podatkowe pit 20122013 program pit

Dodaj komentarz

Please type the characters of this captcha image in the input box

Aby dodać komentarz, wpisz litery z obrazka.