Korzystaj z nowoczesnych rozwiązań!

Posted by on lut 6, 2013 in Program do PIT | 0 comments

PIT w chmurze? Dlaczego nie! Korzystaj z nowych technologii i rozliczaj się z fiskusem za pomocą programu komputerowego. Przynajmniej nie posiejesz ważnych papierów!

Spore ułatwienie

Dzięki niebiosom nowoczesne sposoby coraz skuteczniej ułatwiają nam dopełnianie formalności. Nie opłaca się już stresować się tym, że ludzka pamięć bywa niedoskonała. Zapis formularza w chmurze daje pewność, że ważne rzeczy nie zapodzieją się i nie będzie ryzyka w razie kontroli skarbowej.

Twój PIT – Twój wybór postępowania

Oprogramowanie operuje w dwóch trybach i tylko od Ciebie zależy, który z nich wolisz. Pierwszy – tzw. aktywny formularz – zaprojektowano dla tych, którzy znają się już troszkę na prawie fiskalnym, a formularze wypełniają nie po raz pierwszy. Mogą oni samodzielnie podać nieodzowne sumy, a program służy im tylko pomocą techniczną. Nazwa drugiego trybu to Kreator PIT stworzony dla tych, którzy nie mają żadnego pojęcia o prawie podatkowym. Program przeprowadza ich za rękę przez wszystkie etapy zeznania, zapełniając rubryki automatycznie.

 Nie do zawieruszenia!

Niezależnie od wybranego trybu programu, opracowana deklaracja może zostać zapisana w chmurze. Plik danych jest bezpieczny, zaszyfrowany i zahasłowany. To znaczna wygoda dla wszystkich rozkojarzonych „marzycieli”. Dzięki temu zawsze znajdą swoje dokumenty  wszędzie i w każdym możliwym momencie.

PIT na spokojnie

Mimo sposobności sporządzenia zeznania w kilkanaście minut, jaką zawiera program PIT 2013/2014, wielu ludzi woli dla dla spokoju ducha generować swoje zeznanie podatkowe dłużej. Sprawdzają liczby kilka razy i dopiero gdy sami mają całkowitą pewność co do wpisanych danych, wysyłają formularz PIT. Konto w chmurze pozwala modyfikować swój formularz tyle razy, ile tylko będzie niezbędne. Wystarczy wyłącznie mieć podłączenie do Internetu przez laptop, komputer stacjonarny, tablet, smartphone, netbook lub TV. Podsumowując – zapis dokumentów w chmurze to aktualnie najpewniejszy sposób ich przechowywania, pozwalający jednocześnie na wprowadzanie wszelkich niezbędnych modyfikacji. Zachęcamy do wypróbowania tej nowoczesnej metody w bezpłatnym Programie PIT 2013/2014.ulga prorodzinna formularze pit pit 36 pit36 ulgi rozliczenie roczne Ciekawostki podatkowe ulga za internet rozliczenie podatkowe pit 20122013 program pit

Dodaj komentarz

Please type the characters of this captcha image in the input box

Aby dodać komentarz, wpisz litery z obrazka.